OVER ONS

COLONIA-ART

Welkom op ons kunstplatform. In onze galerie vindt u een grote selectie ingelijste kunst, schilderijen en papieren prints die u direct aan de muur kunt hangen. Koop kunstwerken van bekende (moderne) kunstenaars met handgemaakte lijsten en bijpassende passe-partouts. We bieden ook kunst op papier zonder lijst aan.

Daarnaast presenteren een groot aantal hedendaagse, actieve, internationale kunstenaars van over de hele wereld hun werken op ons platform. / Daarnaast presenteert een groot aantal hedendaagse, actief creatieve, internationale kunstenaars van over de hele wereld hun werk via ons platform.

Impressionisme, oude meesters, kunst uit de romantische of moderne schilderkunst en sculpturen / en sculpturen. Bij ons vind je als klant gemakkelijk en veilig het item dat bij jouw huis, appartement of kantoor past.

Het spectrum reikt van schilderijen en kunstwerken over landschappen, dieren en mensen (inclusief naaktkunst) tot portretten en stillevens tot abstracte en concrete kunst. / evenals abstracte en concrete kunst. We hebben ook exclusieve en betaalbare litho's in de aanbieding. Of koop olieverfschilderijen, zeefdrukken, giclées en tentoonstellingsaffiches, kunstfoto's en andere prints.

Met Colonia Art koop je een prachtig kunstwerk. Snel en veilig.

ONZE MISSIE

Een visuele en mentale ontdekkingsreis naar de kunstwereld is de passie van Colonia Art. Kunstliefhebbers en verzamelaars vinden er een breed scala aan kunstenaars en artistieke uitingen: van hoogwaardige prints, schilderijen tot spiegels en sculpturen.

We zien de uitbreiding van onze eigen collectie met werken van actieve hedendaagse kunstenaars als een verrijking en een kwalitatief vlaggenschip voor het Colonia Art-platform. Ons team biedt aankomende hedendaagse kunstenaars een digitaal platform voor de individuele presentatie van hun werken en hun artistieke creaties.

Ons team bestaat uit medewerkers uit de vakgebieden kunstgeschiedenis, informatica, design en marketing. Wij bieden kunstenaars en inkopers verschillende competenties aan voor de aan- en verkoop van kunstwerken: zoals advies bij een selectie van werken, beschrijving van kunstwerken en achtergrondinformatie.

Via verschillende categorieën en door het presenteren van bijzondere projecten willen we je uitnodigen en inspireren om in de wondere wereld van de kunst te duiken.


SOCIAL MEDIA

Bezoek ons op Facebook, laat je inspireren op onze Instagram-pagina of bekijk een selectie van onze kunstwerken in de Etsy shop.